Пак вилнеят: Бежанец бие жестоко норвежки ученик, ортаците му снимат и се смеят (ВИДЕО)

Мелето е станало в училищна съблекалня, силите са неравни

https://blitz.bg/svyat/pak-vilneyat-bezhanec-bie-zhestoko-norvezhki-uchenik-ortacite-mu-snimat-i-se-smeyat-video_news407339.html Blitz.bg

Жесток бой е станал в норвежско училище. Възпитаник на школото е пострадал, след като е зверски бит от група мъже, като се предполага, че са мигранти, съобщава тв "Звезда".

Видео от инцидента е качено в социалните мрежи и предизвика бурни реакции.

Боят е станал в училищна съблекалня, където няколко души заклещили юношата. Първоначално те просто снимали кавгата, но малко по-късно словесната престрелка прераснала с кървав бой.

Норвежкият младеж се опитал да се съпротивлява, но силите били неравни. Съперникът му нанася много силен удар по главата, при което бликва кръв. В този момент групата мигранти започва да се смее.

Превод: БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ ЗА ЖЕСТОКАТА БЕЖАНСКА КРИЗА В ЕВРОПА
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай