Пакистан започна да разполага войски на границата с Индия

https://blitz.bg/svyat/pakistan-zapochna-da-razpolaga-voyski-na-granicata-s-indiya_news28585.html Blitz.bg

Пакистан е започнал прехвърлянето на големи войскови подразделения към границата с Индия след създалото се между двете страни напрежение по повод терористичните актове в Мумбай, предаде Си Ен Ен.


Войските са се отправили към индийската граница, като са били преместени от районите, който граничат с Афганистан, съобщиха официални източници. Двама служители на разузнаването, заявиха, че 14-а дивизия1 която наброява 20 хил. войници е била прехвърлена в градовете Касур и Сиалкот, който са в непосредствена близост до индийската граница. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай