Пандите от Берлинския зоопарк излязоха за първи път пред публика ВИДЕО

Хиляди следят живота на симпатичните мечета, въпреки че досега не ги бяха виждали на живо

https://blitz.bg/svyat/pandite-ot-berlinskiya-zoopark-izlyazoha-za-parvi-pat-pred-publika-video_news723769.html Blitz.bg
Малките панди от Берлинския зоопарк за първи път бяха показани пред публика. Двете мечета са близнаци и се родиха в Германия преди пет месеца.

Хиляди любители на животните следят развитието им, въпреки че досега не ги бяха виждали на живо.

Мечетата все още ядат само мляко. Тежат около 10 кг и според специалистите се развиват нормално.

Според информациите пандите ще живеят в Берлин около четири години, след което ще се върнат в Китай според условията на договора за отдаването им под наем.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай