Паника в щата Осун! Посред нощ стана светло като ден и хората закрещяха, че е дошъл Страшния съд

https://blitz.bg/svyat/panika-v-shtata-osun-posred-nosht-stana-svetlo-kato-den-i-horata-zakreshtyaha-che-e-doshal-strashniya-sad_news531890.html Blitz.bg
Взрив небето над нигерийския щат Осун около 21:30 часа превърна нощта в ден, съобщава esoreiter.ru. Странното небесно явление предизвика паника сред местните жители.

Някой от тях помислили, че започва Второто пришествие и очаквали Страшния съд, а други приели се страхували от апокалипсис, от война или земетресение. Хората панически напуснали домовете си.

Пет минути по-късно нощта отново обгърнала столичния град на щат Осун – Ошогбо и местните жители се успокоили.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай