Първо турне за Кайли в САЩ

https://blitz.bg/svyat/parvo-turne-za-kayli-v-sasht_news47315.html Blitz.bg

Австралийската поп-икона Кайли Миноуг ще направи турне в Северна Америка, което ще бъде първото в блестящата й 20-годишна кариера, съобщиха организаторите на проявата.

Певицата ще започне музикалната си обиколка си, по време на която ще пее в шест града в Северна Америка, на 30 септември в Оукланд, Калифорния, след което ще изнесе концерти в Лас Вегас, Лос Анджелис, Чикаго, Торонто и Ню Йорк. Кайли Миноуг е продала над 40 милиона албума в цял свят и има редица хитове, достигнали до първото място в класацията на списание "Билборд". "От години исках да направя турне в Северна Америка и Канада и зная, че феновете чакаха много време за това", съобщи Миноуг в комюнике. "Развълнувана съм, че най-накрая получих тази възможност", добави тя. /АФП


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай