Пилотът на разбилия се американски изтребител е загинал

https://blitz.bg/svyat/pilotat-na-razbiliya-se-amerikanski-iztrebitel-e-zaginal_news41503.html Blitz.bg

Пилотът на най-новия изтребител на американските ВВС F-22А, който се разби близо до авиобаза в Южна Калифония, е загинал.

Самолетът е паднал в пустинята, на 56 км североизточно от военната база. В съобщение на военната база се казва, че пилотът е бил опитен 49-годишен мъж с над 21 г. стаж във ВВС. Други подробности засега не са известни, предаде ГазетаРу, като се позова на АП. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай