Победителят в “Евровизия 2009” може да бъде обявен от космоса

https://blitz.bg/svyat/pobeditelyat-v-evroviziya-2009-mozhe-da-bade-obyaven-ot-kosmosa_news48415.html Blitz.bg

От международната космическа станция ще осъществят връзка с водещите по време на финала на “Евровизия 2009” на 16 май, съобщи на пресконференция в Москва продуцентът на конкурса Юрий Аксюта, предаде ИТАР-ТАСС.


В няколко медии вече се появи информация, че победителят в конкурса “ще бъде обявен направо от космоса”. “Няма да разкриваме всички тайни. Телевизионни зрители ги очаква грандиозно шоу. Мога само да кажа, че наистина ще осъществим връзка с МКС”, каза Аксюта. Победителят от “Евровизия 2008” руският певец Дима Билан ще бъде един от главните герои във финалното шоу, което за пръв път се провежда в Москва. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай