В центъра на гръцкия град Солун група анархисти устроиха погроми, предаде Газета.Ру.
Както съобщи полицията, нападателите са разбили витрините на два търговски центъра. Полицията не е успяла да задържи никого от извършителите. През нощта неизвестни запалиха автосалон в Атина и банка в Солун. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.