Полицаи ограбват трупове

https://blitz.bg/svyat/policai-ograbvat-trupove_news18590.html Blitz.bg

Двама офицери от полицията са пребърквали и грабили труповете на пасажерите след самолетна катастрофа в близост до руския град Перм.

Срещу двамата полицейски служители е заведена юридическа процедура във връзка със служебно нарушение. Мародерите са откраднали от жертвите си 63 златни украшения. При катастрофата на Бойнг 737 на 14 септември загинаха 88 души. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай