Последната серия на “Спешно отделение” ще бъде показана в САЩ

https://blitz.bg/svyat/poslednata-seriya-na-speshno-otdelenie-shte-bade-pokazana-v-sasht_news42518.html Blitz.bg

Последната серия на знаменития в цял свят сериал “Спешно отделение” ще се появи днес на телевизионните екрани в САЩ, предаде ИТАР-ТАСС.

Двучасовият финал на медицинската сага за всекидневието на докторите от Окръжната болница в Чикаго слага край на 15-годишния живот на сериала в ефира на канал Ен Би Си. Епопеята “Спешно отделение” е била удостоена с 22 награди “Еми”. Освен това тя се превърна в трамплин за кариерите на много холивудски актьори, сред които е Джордж Клуни. Той съблече хирургическия костюм и напусна снимачната площадка на сериала през 1999г. Във финалния епизод не участва нито една от бившите звезди на “Спешно отделение”, но всички те са участвали в някой от епизодите на последния 15-ти сезон на сериала. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай