Повече от 1 млн. души останаха без ток в САЩ

https://blitz.bg/svyat/poveche-ot-1-mln-dushi-ostanaha-bez-tok-v-sasht_news26998.html Blitz.bg

Повече от 1 милион души останаха без електричество в североизточната част на САЩ заради снежна буря, предаде АП.


От обилния снеговалеж най-сериозно пострадали са жителите на щата Ню Хемпшир, където е обявено бедствено положение. Щатите Мейн и Пенсилвания също пострадаха сериозно от природната стихия. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай