При взрив в банка в САЩ загинаха двама души

https://blitz.bg/svyat/pri-vzriv-v-banka-v-sasht-zaginaha-dvama-dushi_news26973.html Blitz.bg

В резултат на взрив в банка West Coast Bank в американския щат Орегон загинаха двама души, предаде АП.


Загиналите са полицейски служител и сапьор, съобщи представител на силите на реда. Още един полицай се намира в критично състояние. Взривното устройство се е задействало в момент, когато в банката са дошли сапьори, за да направят проверка на подозрителен предмет около зданието. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай