Продават на търг вратите на “Невърленд”

https://blitz.bg/svyat/prodavat-na-targ-vratite-na-nevarlend_news26887.html Blitz.bg

Вратите на прочутото имение на “краля на попа” Майкъл Джексън ще бъдат продадени на търг заедно с още 2 000 негови предмета, съобщават американски медии.

Петдневният търг ще започне на 21 април 2009 г. в Бевърли Хилс, щата Калифорния. Инициатор за него е самият изпълнител. Подготовката за разпродажбата започна още преди 5 месеца. Очаква се продажбата да донесе значителни средства на Майкъл Джексън. През 2005 г. чифт негови къси чорапи бе продаден за 15 000 долара на търг, а през 2006 г. бяла ръкавица бе продадена за 35 000 долара. Част от получените средства от разпродажбата ще бъде предадена за благотворителни цели. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай