Премиерът на Русия Владимир Путин изключи възможността да се върне на президентския пост преди 2012 г. Това заяви той в пряк ефир при разговора си с населението на страната.
Путин отбеляза, че не се готви да подава оставка и не смята за целесъобразно провеждане на каквито и да са кадрови промени в правителството, начело на което е той от май т.г. “Засега няма такава необходимост. Да бягам от проблемите никога не е било мое правило. Трябва да носиш пълна отговорност за това, което правиш. Разчитам, че всички мои колеги в правителството също смятат така”, каза Путин, цитиран от ИТАР-ТАСС. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.