Путин: Щастлив съм да служа на страната си

https://blitz.bg/svyat/putin-shtastliv-sam-da-sluzha-na-stranata-si_news25580.html Blitz.bg

Владимир Путин провежда в момента седмия си телевизионен диалог с руснаците, който е първият, откакто той пое постовете премиер на Русия и председател на партията “Единна Русия”, предаде ИТАР-ТАСС.

Програмата ”Разговор с Владимир Путин” се излъчва пряко в телевизионния, радио и интернет ефира. “Това е голямо щастие, че съдбата ми дава възможност да служа на страната си и на този пост”, каза Путин в началото разговора. Той подчерта, че тази работа изисква голямо себеотдаване, особено в съвременните условия. Путин ще отговори на стотици въпроси, вълнуващи руснаците. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай