Мексиканските власти регистрираха 2 нови смъртни случая на хора от грипния вирус A/H1N1, което доведе броя на починалите от болестта в страната до 44 души, съобщи испанската информационна агенция "EFE".
Мексиканският министър на здравеопазването Хосе Анхел Кордоба уточни, че двата случая са регистрирани още през април, но е било нужно време, за да се потвърди смъртта им именно от вируса на новия грип. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.