Райс: Тероризмът остава най-голямата заплаха за САЩ

https://blitz.bg/svyat/rays-terorizmat-ostava-nay-golyamata-zaplaha-za-sasht_news26049.html Blitz.bg

Американският държавен секретар Кондолиза Райс заяви, че терористичните атентати са „най-голямата опасност” за САЩ.

„Аз все още съм обезпокоена, че всеки ден терористи правят планове срещу нас. Непрекъснато трябва да сме готови на 100%, а на тях им стига и само веднъж”, каза Райс пред американската телевизия "Ей Би Си". За онези, които заемаха ръководни постове на 11 септември 2001 г., когато Райс бе съветник на президента Джордж Буш по въпросите на сигурността, „всеки ден оттогава е като 12 септември”, допълва тя. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай