Регистрираха новия грип и в Аржентина

https://blitz.bg/svyat/registriraha-noviya-grip-i-v-arzhentina_news47497.html Blitz.bg

Властите в Аржентина потвърдиха първия случай на заразяване с грип от типа A/H1N1, съобщиха от министерството на здравеопазването на страната.

Заразеният е аржентинец, завърнал се от Мексико на 25 април, като след пристигането си е показал симптоми на заболяването, съобщи здравният министър Габриела Окана. Случаят протича в лека форма и мъжът не е приет в болница, добави тя. /АФП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай