Ринго Стар не иска повече е-мейли

https://blitz.bg/svyat/ringo-star-ne-iska-poveche-e-meyli_news18598.html Blitz.bg

Бившият музикант от легендарните Бийтълс Ринго Стар не иска да получава повече писма на електронната си поща от своите фенове.

“Предупреждавам ви мирно и с обич, че имам много работа”, обяснява 68-годишният Ринго Стар във видеоклип, който е публикуван на неговия официален сайт. След 20 октомври той няма да отговаря на писмата от феновете си, а просто ще ги трие от пощенската си кутия на електронната поща. Желанието на музиканта се съвсем сериозно, а това означава, че след 20 октомври той вече няма да изпълнява желанията за автографи на феновете си. “Без повече фенски е-мейли, благодаря ви”, казва още Ринго Стар на феновете си, който могат обаче свободно да продължат да купуват продукти от уебсайта му като тениски, пуловери и чанти с неговото име. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай