Роаял: Не съм отказвала предложението на Обри да вляза в екипа й

https://blitz.bg/svyat/roayal-ne-sam-otkazvala-predlozhenieto-na-obri-da-vlyaza-v-ekipa-y_news26068.html Blitz.bg

Сеголен Роаял, която загуби лидерския пост във френската Социалистическа партия за сметка на Мартин Обри, обяви, че не е отказвала предложението на съпреничката си да стане част от екипа й.

“Не бих искала да се разпространява мнението, че не желая да работя. Искам да работя, напълно съм на разположение ан партията и съобщих за това на Обри – два пъти в офиса й и два пъти по телефона”, заяви Роаял в интервю за радиостанция “Франс 2”, след като новият лидер на социалистите обяви екипа си. Според Обри представители на бившата й съперничка категорично са отказали да влязат в ръководството. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай