Русия праща японски астронавт в космоса през декември

https://blitz.bg/svyat/rusiya-prashta-yaponski-astronavt-v-kosmosa-prez-dekemvri_news51030.html Blitz.bg

Едно от трите места в руския пилотиран кораб "Союз ТМА-17", който през декември 2009 г. ще замине към Международната космическа станция, ще бъде заето от японския астронавт Соичи Ногучи.

Заедно с него ще полетят руският космонавт Олег Котов и американският астронавт Тимъти Джон Кримър. /Интерфакс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай