Абхазката железопътна мрежа ще бъде предадена за временно управление в продължение на 10 години от ОАО "РЖД", заяви на пресконференция в Сухуми президентът на непризнатата република Сергей Багапш.
"Летището в Сухуми съще ще бъде предадено за временно управление на Русия. Това не е продажба, а предаване за временно управление", подчерта Багапш. /Интерфакс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.