Руски МиГ-29 се разби в Сибир

https://blitz.bg/svyat/ruski-mig-29-se-razbi-v-sibir_news18989.html Blitz.bg

В Читинска област се разби изтребител МиГ-29 на ВВС на Русия.

И.д. началник на службата за информация и връзки с обществеността на ВВС на Русия подполковник Дмитрий Феофанов съобщи, че катастрофата е станала в 9,45 ч. бълг. време при изпълнение на планови полети, предаде ИТАР-ТАСС. Пилотът е катапултирал и е в удовлетворително състояние. В района, където е паднал самолетът, няма жертви и разрушения, посочи още той. На мястото на инцидента е пристигнал хеликоптер на издирвателно-спасителната служба на ВВС, каза Феофанов. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай