Съдят в САЩ шведски рапър

https://blitz.bg/svyat/sadyat-v-sasht-shvedski-rapar_news25533.html Blitz.bg

Шведски рапър, който е в ареста по обвинение, че преднамерено е прегазил пешеходец в Лос Анджелис, ще се изправи пред съда в средата на декември, предаде АФП.


Срещу 34-годишния Дейвид Джеси са повдигнати много обвинения, сред които убийство, нападение със смъртоносно оръжие и бягство от местопрестъплението. Инцидентът е станал на 23 ноември в Холивуд. Според полицейското разследване на кръстовище обвиняемият Джеси е излязъл от колата си и е ударил жертвата, 55-годишен пианист, блъскайки я на земята. След което се качил обратно на колата и го прегазил целенасочено. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай