Самолет се разби в Иран, няма оцелели

https://blitz.bg/svyat/samolet-se-razbi-v-iran-nyama-oceleli_news56226.html Blitz.bg

Пътнически самолет е катастрофирал в северната иранска провинция Казвин, предаде АФП като се позова на ирански медии.

Според  първоначалната информация на иранската държавна телевизия, на борда на самолета е имало 150 пътници, като се предполага, че няма оцелели след катастрофата.

По-късна информация уточнява, че броят на пътниците  е бил 169. 

Самолетът е излетял в 11,33 часа от летище „Имам Хомейни” в Техеран с дестинация Ереван и се е разбил 16 минути по-късно./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай