Самолет се разби в САЩ, петима загинали

https://blitz.bg/svyat/samolet-se-razbi-v-sasht-petima-zaginali_news47792.html Blitz.bg

Неголям самолет се разби в северната част на щата Невада, в резултат на което са загинали петимата души, които са се намирали на борда, предаде АП.


По думите на представител на местната власт двумоторен самолет Beechcraft BE95 се е разбил около град Гарднървил 10 минути след излитането си от летище Minden Tahoe. Четирима мъже и една жена са загинали при инцидента. Причините за трагедията се изясняват. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай