Самоуби се един от най-големите шефове в Росатом

Според информацията, до мъжа са намерени пушка и бележка, на която е написано: „Аз сам го направих“

https://blitz.bg/svyat/samoubi-se-edin-ot-nay-golemite-shefove-v-rosatom_news1107772.html Blitz.bg

Ръководителят на най-големия производител на композитни материали в Русия Umatex Group се е самоубил.

В московско селище е открито тялото на генералния директор на акционерното дружество „НПК „Химпроминжиниринг““, марка UMATEX Group (част от държавната корпорация Росатом) Александър Тюнин, съобщават телеграм каналите Baza и Mash.

Според информацията, до мъжа са намерени пушка и бележка, на която е написано: „Аз сам го направих, уморих се да се боря 5 години с депресията, става все по-лошо, нямам сили“.

„Химпроминжиниринг“ е единственият руски производител на въглеродни влакна.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
4 Коментара
dfvb
преди 9 месеца

пукинова депресия

Откажи
пешев
преди 9 месеца

хахаха,познай .

Откажи
western!
преди 9 месеца

много изостанала държава!

Откажи