Това са допълнителни мерки, предприети от правителството, съобщи премиерът Ана Бърнабич.
„Всички ресторанти, кафенета и търговски центрове ще бъдат затворени в неделя от 20:00 часа.
Ще има само доставка на храна. Общественият транспорт спира в събота от 20:00 часа“, каза Бърнабич.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.