САЩ отпускат още 47 млн. долара на Грузия

https://blitz.bg/svyat/sasht-otpuskat-oshte-47-mln-dolara-na-gruziya_news27899.html Blitz.bg

Американското правителство ще отпусне на Грузия 47 млн. долар за попълване на бюджетните средства на кавказката република, съобщиха от грузинската държавна канцелария.

Съответното споразумение е било подписано вчера в грузинската столица Тбилиси в присъствието на представители на правителствата на двете държави. /Интерфакс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай