Северна Корея не е успяла да изведе в орбита сателита си

https://blitz.bg/svyat/severna-koreya-ne-e-uspyala-da-izvede-v-orbita-satelita-si_news42980.html Blitz.bg

Северна Корея не е успяла да изведе в орбита сателита си, противно на нейните твърдения, съобщи Франс прес, като се позова на американската армия.

По данни на американските военни сателитът е паднал в Тихия океан. “Никакъв обект не е излязъл в космоса и няма паднали отломки над Япония”, са казали от американското командване.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай