Северна Корея не е успяла да изведе в орбита сателита си, противно на нейните твърдения, съобщи Франс прес, като се позова на американската армия.
По данни на американските военни сателитът е паднал в Тихия океан. “Никакъв обект не е излязъл в космоса и няма паднали отломки над Япония”, са казали от американското командване.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.