Шокиращ инцидент: Шофьор нахлу в църква с джипа си ВИДЕО

Мъжът се спасявал там от демона, от който бил обсебен

https://blitz.bg/svyat/shokirasht-incident-shofyor-nahlu-v-carkva-s-dzhipa-si-video_news719536.html Blitz.bg
35-годишен мъж е влязъл в католическата църква в испанския град Сонсек със своя всъдеход. Той избил с машината вратата и повредил църковната собственост.

Няколко минути по-късно виновникът за нощния инцидент е намерен близо до олтара от полицията. Там шофьорът, според собствените му объркани обяснения, се спасявал от демона, от който бил обсебен.

Тъмните сили, обаче, не попречили на изпращането на мъжа в болница в Толедо.

Кметът на града Серхио Мора, коментирайки инцидента пред Encastillalamancha.es, изразява радостта си, че произшествието е станало, когато пътищата са били пусти и църквата е празна. Според него само поради тази причина са били избегнати човешки жертви.

Превод и редакция: БЛИЦ

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай