Синът на звезда от "Стар Трек" се самоуби

https://blitz.bg/svyat/sinat-na-zvezda-ot-quotstar-trekquot-se-samoubi_news71547.html Blitz.bg

Издирваният от близо две седмици син на звездата от "Стар Трек" Валтер Кьониг, Андрю Коьониг се е самоубил във Ванкувър, предаде АФП.

"Моят син си е отнел сам живота. Отидох и видях мястото, където е бил намерен", заяви Валтер Кьониг пред телевизия CBC. Валтер и до днес е известен повече като навигатора Павел Чеков в сериала „Стар Трек“.Малко преди това трупът на 41-годишния Андрю бе намерен в парк във Ванкувър, който в момента е домакин на Зимните олимпийски игри.

Андрю Кьониг бе актьор като баща си. Той става известен с участието си в сериала от 80-те години на миналия век „Growing Pains“ и оттогава направи основно малки роли по телевизията и в киното. 

Предположение за самоубийство бе потвърдено от полицията. Актьорът изпаднал в депресия в последно време и това е най-вероятната причина, за да посегне на живота си. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай