Двегодишно момче в Египет е болно от птичи грип, съобщи египетското министерство на здравеопазването на страна, предаде Ройтерс.
Както се казва в съобщението случаят е регистриран в северната египетска провинция Александрия. Симптомите на болестта са появили у детето след контакт с мъртва птица. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.