Служителите на "Google Inc." вместо парични премии ще получат за Нова година мобилни телефони с опперационната система "Android", която се разработва от ковмпанията, съобщи агенция "Блуумбърг", като се позова на свой източник.
Около 85% от служителите ще получат този подарък. През миналата година компанията изплати за Нова година премия от по 1 000 долара на човек. В държавите обаче, където телефоните с тази система няма да могат да работят, служителите на компанията ще получат по 400 долара, което представлява цената на телефона. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.