Солистът на „Депеш мод” приет в болница

https://blitz.bg/svyat/solistat-na-depesh-mod-priet-v-bolnica_news48236.html Blitz.bg

„Депеш мод” отмениха концерта си в Атина, след като се наложи солистът Дейвид Геън да бъде приет в болница, предадоха гръцките медии.

Организаторите на концерта от радио „Сити” съобщиха, че Геън е настанен в частна клиника.
Концерт в Атина може да се състои днес, ако Геън се възстанови. Около 30 000 душ се бяха събрали в парк до Атина, където трябваше да се проведе концертът на известната група. Известно е, че в миналото Геън е имал сериозни проблеми със здравето си заради употребата на хероин. „Депеш мод” трябва да изнесе концерт в София на 18 май. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай