Става много опасно! Американски снайперисти пристигнаха край Донецката република  

Украински миномети са забелязани до линията на съприкосновение

https://blitz.bg/svyat/stava-mnogo-opasno-amerikanski-snayperisti-pristignaha-kray-doneckata-republika_news452117.html Blitz.bg

Разузнаването на самопровъзгласилата се Донецка народна република регистрира до линията на съприкосновение шест украински миномета, както и отбеляза отчете пристигането на снайперисти от САЩ в Донбас. Това заяви заместник-командващият оперативното командване на ДНР Едуард Басурин, съобщава РИА Новости.

По думите му, разузнаването е установило местоположението на американските снайперисти. Минометите са открити в района Майорск, на 1.5 километра от линията на съприкосновение.
 
По-рано наблюдателите на Организацията за сигурност и сътрудничество в Донбас съобщиха, че са засекли в Донбас войници с отличителни знаци на „Грузинския легион”.

Превод и редакция: БЛИЦ

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай