Страховито ВИДЕО от болница, където пациенти с К-19 лежат до трупове 18+

Скандалните кадри са направени в лечебно заведение в Мумбай

https://blitz.bg/svyat/strahovito-video-ot-bolnica-kadeto-pacienti-s-k-19-lezhat-do-trupove-18_news744539.html Blitz.bg
Появи се страховито видео, на което пациенти с COVID-19 лежат до мъртвите. То бе публикувано в Twitter от Нитеш Рейн, член на законодателната асамблея на индийския щат Махараштра.

„Как би могло да се допусне ... Срам!“, пише той под клипа.

Според някои съобщения кадрите са направени в болницата Локманя Тилак в Мумбай.

Администрацията на болницата обясни, че това се дължи на факта, че роднини на пациенти, починали от коронавирус, не са взели телата им.


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай