„Как би могло да се допусне ... Срам!“, пише той под клипа.
Според някои съобщения кадрите са направени в болницата Локманя Тилак в Мумбай.
Администрацията на болницата обясни, че това се дължи на факта, че роднини на пациенти, починали от коронавирус, не са взели телата им.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.