Тамилските сепаратисти бомбардираха електроцентрала в столицата на Шри Ланка Коломбо, предаде АФП.
Само няколко часа преди това те извършиха въздушен обстрел срещу военна база в северозападната част на страната. Експлозиите не са причинили големи щети. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.