Тамилските тигри бомбардираха електроцентрала в Коломбо

https://blitz.bg/svyat/tamilskite-tigri-bombardiraha-elektrocentrala-v-kolombo_news20543.html Blitz.bg

Тамилските сепаратисти бомбардираха електроцентрала в столицата на Шри Ланка Коломбо, предаде АФП.

Само няколко часа преди това те извършиха въздушен обстрел срещу военна база в северозападната част на страната. Експлозиите не са причинили големи щети. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай