Tърсят свалените НЛО над САЩ и Канада, говорителката на Байдън изключи една от версиите

Досега са открити само сензорите на големия балон, свален по-рано в Атлантическия океан

https://blitz.bg/svyat/tarsyat-svalenite-nlo-nad-sasht-i-kanada-govoritelkata-na-baydan-izklyuchi-edna-ot-versiite_news936996.html Blitz.bg

Съединените щати още не са намерили останките на летящите обекти, които свалиха в последните няколко дни.

Администрацията на президента Байдън е под натиск да каже на обществото какви са били летателните апарати. Те бяха свалени в три поредни дни от бойни самолети на американската авиация.

Два от тях са в отдалечени райони на Аляска и Канада. Третият е на дъното на голямото и дълбоко езеро Хюрън. Досега са открити само сензорите на големия балон, свален по-рано в Атлантическия океан.

След загадъчни и уклончиви изказвания на някои високопоставени военни, снощи говорителката на президента каза, че със сигурност не става дума за извънземни.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай