Тайно ВИДЕО (18+) от секс клуба за елита в Холивуд: Правят оргии, секс пред всички, но винаги с маски...

"Naked SNCTM" е най-луксозният и тайнствен еротичен клуб в света

https://blitz.bg/svyat/tayno-video-18-ot-seks-kluba-za-elita-v-holivud-pravyat-orgii-seks-pred-vsichki-no-vinagi-s-maski_news547472.html Blitz.bg

В този клуб се организират тайни вечери всеки месец, а всеки втори - тематични вечеринки за фетиши и еротични умения. Всяка пролет и лято пък се правят партита край басейн. Всичко това, разбира се, е последвано от секс.

SNCTM е ексклузивен клуб за елита в Бевърли Хилс, където най-богатите и известните си организират оргии, пише Дейли мейл. Членството в него струва от 10 000 до 64 000 евро.
 


Членовете могат да участват на еротичните балове с маски. Всеки месец се организират вечеринки, всеки втори месец се правят тематични партита за различни фетиши, а през пролетта и лятото има забави покрай басейн.
 

 



За всяко от мероприятията мъжете плащат извън членската такса по 1 560 евро, а ако дойдат с партньорка, таксата се намалява на 1 270 евро. Жените не плащат входна такса, но трябва да изпратят фотография, на която са голи и да бъдат одобрени.

По време на самите партита мобилните телефони са забранени, а всички носят маски. Клубът е основан преди четири години от Дейвид Лавнър, според когото на негови мероприятия са присъствали много холивудски знаменитости като Гуинет Полтроу.

Превод: БЛИЦ

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай