Заплаха за заложена бомба бе приета днес по телефона в офиса на държавната телевизия на Босна и Херцеговина в столицата Сараево, съобщиха представители на полицията.
“Сапьорски отряд замина за местопроизшествието и проверява сградата след получена телефонна заплаха за поставена бомба”, заяви говорител на местната полиция. Засега липсват повече подробности за инцидента. /Ройтерс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.