Трафиканти зарязаха десетки нелегални мигранти на магистралата до Солун

https://blitz.bg/svyat/trafikanti-zaryazaha-desetki-nelegalni-migranti-na-magistralata-do-solun_news546716.html Blitz.bg
Една група мигранти бе изоставена на магистрала „Егнатия“ близо до Солун, в сряда сутринта. Полицията твърди, че групата от 37 мигранти от Ирак, Сирия, Еритрея и Афганистан включва 19 деца, пише "Български новини".

Мигрантите, които плащат пари, за да бъдат прехвърлени нелегално в Северна Европа, бяха изоставени на магистралата от трафикантите. 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай