Една група мигранти бе изоставена на магистрала „Егнатия“ близо до Солун, в сряда сутринта. Полицията твърди, че групата от 37 мигранти от Ирак, Сирия, Еритрея и Афганистан включва 19 деца, пише "Български новини".
Мигрантите, които плащат пари, за да бъдат прехвърлени нелегално в Северна Европа, бяха изоставени на магистралата от трафикантите.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.