Три деца и четирима журналисти загинаха след експлозия

https://blitz.bg/svyat/tri-deca-i-chetirima-zhurnalisti-zaginaha-sled-eksploziya_news69610.html Blitz.bg

Най-малко 7 души са загинали при експлозия в северозападен Пакистан.

Четирима от загиналите са чужденци, а останалите 3 жертви са деца, съобщава АФП. Бомбата е избухнала на улица край девическо училище. Най-малко 40 души пък са ранени.

Националната телевизия в Пакистан е съобщила, че загиналите са чуждестранни журналисти. Те са пътували в кола, заедно с местни репортери. Покривът на училището се е срутил, като не е изключено да има затрупани хора. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай