Тунелът под Ламанша ще бъде отворен в средата на февруари

https://blitz.bg/svyat/tunelat-pod-lamansha-shte-bade-otvoren-v-sredata-na-fevruari_news18561.html Blitz.bg

Тунелът под Ламанш ще бъде напълно отворен в средата на февруари 2009 г., след като приключат ремонтните работи след пожара на 11 септември, съобщи компанията “Евротунел”, предаде АФП.

Фирмите, извършващи ремонтните работи в тунела, поеха ангажимент да приключат работата до четири месеца, съобщи Евротунел и допълни, че те ще струват около 60 милиона евро. "Нашата цел ще бъде да отворим напълно тунела в средата на февруари 2009 г.", уточни компанията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай