Убитите в Москва са членове на престъпна група

https://blitz.bg/svyat/ubitite-v-moskva-sa-chlenove-na-prestapna-grupa_news49911.html Blitz.bg

Установена бе личността на убитите при стрелба по автомобил тази вечер в руската столица Москва, съобщи източник от градските органи на реда.

4Това са членове организирана престъпна група в столицата", посочи източникът. По думите му в автомобила е имало трима души. "Двама са били убити, а третият не е бил дори ранен. В момента той дава показания. Служителите на милицията вече изясниха, че загиналите са имали насрочена среща с членове на конкурентен клан", отбеляза той. НА мястото на срещата убитите и оцелелият им спътник пристигнали с Мерцедес с фалшиви номера, добави източникът. Около 21,50 часа тази вечер близо до "Волгоградски проспект" 141 неизвестен престъпник стреля с автоматично оръжие по лек автомобил, при което загинаха двама души. От управлението за информация и връзки с обществеността към Главното управление на вътрешните работи в Москва потвърдиха данните за инцидента. /Интерфакс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай