В Украйна милиционерите задържаха мъж, който убил жената, с която живеел и след това си направил каша от гърдите и седалището й. По думите на мъжа му трябвало още мезе за водката.
Жестоката драма е станала в Снегуровски район, Николаевска област. И мъжът, и жената пиели. По време на вечерята двамата се скарали и главата на семейството убил с нож жената, предаде телевизия НТН. Такава жестокост в района не са виждали досега. Убиецът и неговата жертва живеели заедно от над три години. Това обаче не попречило на 28-годишния мъж да убие приятелката си и да се изгаври с трупа й, част от който отишла за мезе към недопитата водка. Задържаният Виктор казва, че двамата добре се напили и започнали да се карат кой повече е изпил. Виктор взел нож и нанесъл на жената няколко удара, накрая й прерязал гърлото. Това се сторило малко на престъпника. “Запалих печката. За да си сваря каша. Обрязах гърдите и малко от седалището. Пуснах ги в тенджерата и си легнах да спя”, казва канибалът. Показанията се потвърждават и от изводите на криминалистите, посочва Newsru. Експертизата е доказала, че мъжът е сложил в яденето липсващите части от трупа. Заместник-ръководителят на милицията в района каза, че задържаният наистина е използвал приготвеното “ястие” за мезе. Това се потвърждава от откритата чиния с остатъци от "яденето". Канибалът така и не могъл да обясни защо е направил всичко това. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.