Ужас! Взрив на газ срути сграда, рани петима

Може да има затрупани под развалините

https://blitz.bg/svyat/uzhas-vzriv-na-gaz-sruti-sgrada-rani-petima_news200605.html Blitz.bg

Петима души са откарани в болница след предполагаеми взрив на газ, избухнал в жилищна сграда в британския град Нюарк, графство Нотингамшир, съобщиха от полицията. Експлозията е била толкова силна, че е накарала стражите на реда да призоват местните жители да не напускат домовете си и да не отварят прозорците си, за да се предпазят от разлетелия се прах.

Говорител на полицията съобщи, че над 100 души са били евакуирани от разположените наблизо сгради като предпазна мярка. Снимка, публикувана в Туитър, показа, че жилищната сграда е силно разрушена от взрива. По думите на говорителя, разчистването на развалините продължава, възможно е да има затрупани хора. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай