Ужасно нелепо! Домашна котка задуши двумесечно бебе

Майката оставила без надзор бебето и като се върнала в стаята, намерила телцето му бездиханно

https://blitz.bg/svyat/uzhasno-nelepo-domashna-kotka-zadushi-dvumesechno-bebe_news399047.html Blitz.bg

Нелепа трагедия стана с младо семейство от село в Нижегородска област. 38-годишна жена оставила без надзор в количката спящото си двумесечно момиченце. След като се върнала в стаята, открила бебето мъртво. Редом с него преспокойно спяла домашната котка.

Според медицинското заключение детенцето е починало от задушаване като версията е, че пухкавата котка е задушила неволно бебето, като е легнала върху личицето му, съобщава Bloknot.ru.

Въпреки това разследващите не изключват и друга версия за смъртта на детето.  

Превод: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай