Ужасяващи СНИМКИ: Откарват с пикап телата на починали от COVID-19 в САЩ

Никой не се е опитвал да прикрие чувалите с починали с каквото и да е

https://blitz.bg/svyat/uzhasyavashti-snimki-otkarvat-s-pikap-telata-na-pochinali-ot-covid-19-v-sasht_news740900.html Blitz.bg
Във Филаделфия, щата Пенсилвания, телата на хора, починали след заразяване с коронавирус, се извеждат от болниците с пикапи. Шокиращите снимки са публикувани в "Дейли Мейл".

В същото време, както пишат от изданието, никой не се е опитвал да прикрие чувалите с тела с каквото и да е, като са ги поставили в машината близо до входа на местната болница.

Властите потвърдиха, че „5-6 тела са получени в бюрото за съдебномедицинска експертиза без официално разрешение“. За транспортиране на останалите са използвани автомобили с хладилни камери.

Превод и редакция: БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай