В Норвегия посрещнаха победителя в “Евровизия” като герой

https://blitz.bg/svyat/v-norvegiya-posreshtnaha-pobeditelya-v-evroviziya-kato-geroy_news49011.html Blitz.bg

Около 3 000 почитатели посрещнаха на летището в норвежката столица Осло Александър Рибак, който спечели конкурса “Евровизия-2009” в руската столица Москва.

Роденият в Беларус Рибак победи с 387 точки благодарение на изпълнената от него песен “Fairy tale” (“Приказка”). Норвежки вестници дори титулуваха 23-годишния изпълнител “Александър Велики”. /Би Би Си
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай